Pracownik działu sprzedaży z językiem niemieckim
Miejsce pracy: Żywiec

Firma "WALA" jest producentem okuć do stolarki drzwiowej, z silną pozycją na rynku Polskim. Firma nadal dynamicznie się rozwija, wdraża nowe produkty i poszukuje nowych rynków zbytu.

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby do pracy w biurze w dziale handlowym (sprzedaży). Do obowiązków zatrudnionego będzie należeć obsługa klienta, przygotowanie ofert, wprowadzanie zamówień, kontrola realizacji zamówień, koordynacja wysyłek, kontrola płatności.

Wymagania:
  • Dobra znajomość języka niemieckiego.
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane techniczne lub handlowe.
  • Obsługa komputera wraz z pakietem MS Office.
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania relacji z klientem.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Praca w wymiarze 8h w ruchomych godzinach pracy –rozpoczęcie pracy między godziną 7:00 a 9:00
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w młodym i energicznym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim.