Oferta przeniesiona do archiwum

Daedong System Poland to koreańska firma, działająca w branży motoryzacyjnej z siedzibą w Cieszynie. Zajmujemy się produkcją cięgien sterujących do samochodów osobowych. Wytwarzamy produkty dla takich marek jak: Kia, Hyundai, Ford, Audi, Jaguar i Porsche.

Pracownik działu kadr
Miejsce pracy: Cieszyn
Opis stanowiska:
  • prowadzenie i aktualizowanie dokumentacji personalnej pracowników
  • przygotowywanie danych do listy płac
  • rejestrowanie urlopów i zwolnień lekarskich
  • nadzór nad badaniami lekarskimi pracowników i bhp
  • przygotowywanie raportów dla zarządu
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • preferowane kierunki związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi
  • dobra znajomość angielskiego
  • znajomość pakietu office
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość prawa pracy
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełen etat
  • system premii okolicznościowych
  • dofinansowanie w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • kartę Multisport