Ogłoszenie numer: 3534402, z dnia 2020-08-14

Hurtownia Techniczna EUROBELT z siedzibą w Bielsku-Białej zatrudni pracownika do działu handlowego
w Centrali w Bielsku-Białej Informacje na temat profilu działalności firmy dostępna jest na:
www.eurobelt.pl oraz www.eurobelt.com.pl.

Pracownik działu handlowego

Miejsce pracy: śląskie / Bielsko-Biała

Nr Ref.: DT_O/BIELSKO-BIAŁA

Opis stanowiska

  • kontakty z klientami (obsługa zamówień i udzielanie informacji o oferowanych produktach),
  • kompleksowa obsługa klientów w zakresie doboru odpowiednich rozwiązań, doradztwo techniczne,
  • kontrola realizacji zadań, kontakt pośredni i bezpośredni z klientem (w miarę potrzeb),
  • budowanie długoterminowych relacji z klientami,
  • rozbudowanie i utrzymanie bazy klientów,
  • udział w szkoleniach produktowych, targach i ciągłe rozszerzanie wiedzy na temat oferty firmy,
  • kontrola rozliczeń z klientem.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego (wymóg konieczny),
  • doświadczenie w obsłudze programów magazynowo-fakturowych, drukarki fiskalnej - możliwość przyuczenia,
  • prawo jazdy kat. B,
  • staż na podobnym stanowisku mile widziany, ale nie jest to warunek niezbędny.

Oferujemy

  • pracę w godzinach od 8 do 16, od poniedziałku do piątku,
  • stabilność zatrudnienia w rozwijającej się firmie,
  • pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pensję stałą oraz prowizję uzależnioną od osiąganych efektów,
  • pracę w przyjaznej atmosferze.