Specjalizujemy się w dostarczaniu najwyższej jakości usług badawczo-rozwojowych dla motoryzacji, a stała współpraca z liderami branży i 50-letnie doświadczenie, zapewniają nam stabilną pozycję rynkową.

Pracownik ds. Prawnych
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr ref.: 12/NC/2021

Zadania na stanowisku:

  • udzielanie porad, wyjaśnień oraz wydawanie opinii w kwestiach obowiązujących przepisów prawnych
  • reprezentowanie Spółki w postępowaniach sądowych, administracyjnych i przed innymi organami orzekającymi
  • wsparcie w zapewnieniu zgodności działań pracowników Spółki z obowiązującymi dokumentami w zakresie Compliance
  • budowanie świadomości i edukowanie pracowników w zakresie zgodności z kodeksem Compliance, komunikowanie i promowanie zasad Compliance, pomoc przy realizacji szkoleń i warsztatów wewnętrznych
  • projektowanie i współudział w tworzeniu standardów procedur i procesów Compliance
  • przewidywanie i monitorowanie potencjalnych ryzyk w Spółce
  • sporządzanie raportów z działań, a także prowadzenie postępowań wyjaśniających w zakresie Compliance

Wymagane umiejętności:

  • wykształcenie wyższe prawnicze lub administracyjne, preferowany kierunek prawo, prawo-administracja
  • elementarna znajomość przepisów prawa cywilnego, handlowego, pracy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat B
  • dobra znajomość MS Office
  • wysoki poziom kultury osobistej i kompetencji interpersonalnych
  • umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków

Dodatkowymi atutami będzie podstawowa znajomość zagadnień w zakresie Compliance (fakultatywnie).

Oferujemy:

  • interesującą i samodzielną pracę w stabilnej firmie z tradycjami
  • przyjazną atmosferę
  • możliwość zdobycia doświadczenia, rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • możliwość współtworzenia nowych standardów
  • benefity: Fundusz Socjalny, karta Multisport, ubezpieczenie medyczne