Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/2879
OBOWIĄZKI:

Sporządzanie pism, wysyłanie korespondencji, kontakt z klientem, obsługa strony internetowej, rozwożenie dokumentów. Umowa o pracę na czas określony, system jednozmianowy w godz.: 8.00-16.00 od pn. do pt. Oferta przeznaczona dla osób zarejestrowanych jako bezrobotne.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kategorii B

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie min. średnie - kierunki: ekonomia, prawo, administracja. Wymagana znajomość obsługi komputera, mile widziana znajomość obsługi programu do obsługi kancelarii. Wymagane prawo jazdy kat. B. Mile widziane doświadczenie. Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej