Oferta przeniesiona do archiwum

Pekabex to jedna z najprężniej działających na rynku firm o polskim kapitale, produkująca prefabrykaty żelbetowe i sprężone. Dajemy pracę ponad 2000 osób w kraju i za granicą. Posiadamy cztery zakłady zlokalizowane w Poznaniu, Bielsku-Białej, Gdańsku i Mszczonowie k. Warszawy. Od 2015 roku znajdujemy się na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Realizujemy kontrakty na terenie całej Polski, a także Europy (głównie rynek skandynawski i niemiecki). Nieustannie dążymy do dalszego wzrostu mocy produkcyjnej oraz zwiększania efektywności operacyjnej.

Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Pracownik Biurowy
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr ref.: 1/2019/PB

Opis stanowiska:
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • Obsługa centrali telefonicznej i korespondencji e-mailowej,
  • Przyjmowanie gości/kontrahentów,
  • Wyjazdy do urzędów i innych instytucji/zakupy firmowe/ zamówienia,
  • Obsługa marketingowa/reklama,
  • Rezerwacje hoteli/biletów itp.,
  • Prace biurowe: pisma/obsługa wewnętrzna spraw biurowych/kserowanie i skanowanie dokumentów itp.,
  • Obsługa przesyłek kurierskich,
  • Prowadzenie list obecności oraz urlopów pracowników,
  • Zastępstwo w dziale Kadr,
  • Zastępstwo w dziale Administracji.

Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Duża motywacja do działania,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów.
  • Umowę o pracę na zastępstwo do dnia 31.12.2020 roku,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym,
  • Przyjazną atmosferę,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Eventy integracyjne dla pracowników i ich rodzin,
  • Wsparcie z ZFŚS,
  • Możliwość nauki języków obcych.