Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Pracownik biurowy-cd
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice
Numer: StPr/21/0358
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prostych prac biurowych, obsługa sprzętu biurowego (komputer, drukarka, skaner, telefon), odbieranie telefonów, odpowiadanie na korespondencje, wyszukiwanie klientów, kontakt z kontrahentami z Ukrainy.Praca w biurze firmy oraz w delegacjach na terenie całego kraju.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wykształcenie: brak/niepełne podstawowe,Wymagana dyspozycyjność (możliwość wyjazdów służbowych), dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, dokładność, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, punktualność, miła aparycja, umiejętność obsługi sprzętów biurowych (komputer, drukarka, skaner, telefon) obsługa sprzętów biurowych (komputer, drukarka, skaner, telefon). Wymagana znajomość języka Ukraińskiego w mowie i w piśmie na poziomie B1 z uwagi na kontakt z Klientami pochodzenia ukraińskiego. Mile widziane doświadczenie.

Miejsce pracy:

Czechowice-Dziedzice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej