Oferta przeniesiona do archiwum

Seifert Polska Sp. z o.o. to dynamiczna, doświadczona i elastyczna w działaniu firma świadcząca wysokiej jakości usługi w branży TSL. Oferuje innowacyjne, inteligentne rozwiązania w zakresie zaopatrzenia, produkcji, dystrybucji, a także magazynowania i logistyki produkcyjnej. Współpracuje z renomowanymi koncernami z branży motoryzacyjnej, chemicznej i papierniczej.

Spółka jest częścią Seifert Logistics Group, która od 70 lat intensywnie rozwija się na rynku Europy Zachodniej oraz Europy Środkowo-Wschodniej. Szybki rozwój Grupy zaowocował powstaniem nowych filii w Niemczech, Czechach i Polsce oraz rozszerzeniem działalności o spedycję kolejową i lotniczą.

Naszą największą wartością są ludzie - dzięki zaangażowanym i zmotywowanym pracownikom oraz wspólnej pracy zespołowej, rozwinęliśmy się do jednego z największych usługodawców logistycznych.

Zapraszamy do naszego zespołu!

Pracownik administracji magazynowej
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr ref.: 107-2018_MAG

Główne zadania:
  • Kompletowanie i przygotowywanie dokumentów dotyczących dostaw i wysyłek
  • Mailowa i telefoniczna obsługa klienta polskiego i zagranicznego
  • Rozliczanie dostaw i wprowadzanie ich do systemu komputerowego
  • Obsługa programów magazynowych
  • Sprawdzanie zgodności wystawianych dokumentów z towarami wydawanymi z magazynu
  • Sporządzanie dokumentacji zgodnie z procedurami wymaganymi przez klientów magazynu
Atuty Kandydata:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub w administracji
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość zasad gospodarki magazynowej
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym autem
  • Dyspozycyjność - praca w systemie II zmianowym
  • Doskonała organizacja pracy własnej
  • Umiejętności pracy w zespole oraz pod presją czasu
Ponadto oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Dodatkowe świadczenie urlopowe
  • Dofinansowanie karnetów sportowych i prywatnej opieki medycznej
  • Dodatkowe wynagrodzenie (13-te wynagrodzenie)
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia

Seifert Logistics Group

Web: www.seifert-logistics.com

FB: https://www.facebook.com/SeifertPolska/