Oferta przeniesiona do archiwum

Firma ALPLA jest wiodącym dostawcą opakowań z tworzyw sztucznych dla największych koncernów z branży spożywczej, kosmetycznej i chemicznej. Zatrudniamy 20 800 pracowników w 178 zakładach na całym świecie. Źródłem naszego sukcesu są wysokiej jakości produkty, całkowite zorientowanie na Klienta i wysoka zdolność wytwórcza.

Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Pomocnik Operatora
Miejsce pracy: Żywiec
Zadania:
  • obsługa wtryskarek
  • obsługa maszyn peryferyjnych
  • przygotowanie komponentów niezbędnych do produkcji
  • dbanie o jakość produkcji
  • dbanie o czystość stanowiska pracy
  • współudział w projektach usprawniających
Wymagania:
  • wykształcenie minimum zawodowe, mile widziane techniczne
  • gotowość do pracy zmianowej oraz pracy w ruchu ciągłym, tzw. „cztero-brygadówka"
  • umiejętności obsługi komputera minimum na poziomie podstawowym
  • mile widziane doświadczenie przy obsłudze wtryskarek
  • uprawnienia do obsługi suwnic czy wózków widłowych będą dodatkowym atutem
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych czynności i zadań
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet ubezpieczeń medycznych