Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Pomocniczy robotnik budowlany
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/0259
OBOWIĄZKI:
Roboty budowlane związane ze wnoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Praca na terenie różnych budów zlokalizowanych w całym kraju.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: dokładność, dbałość o porządek
Uprawnienia: zdolności manualne

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : umiejętność pracy według instrukcji[Inne] : Wykształcenie brak lub niepełne podstawowe, dobry wzrok, dyspozycyjność. Doświadczenie nie jest wymagane - możliwość przyuczenia.Język ukraiński potrzebny do komunikacji z właścicielem firmy, który jest Ukraińcem oraz w celu współpracy w zespole.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej