Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Jaworze
Numer: StPr/21/0115
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie posiłków zgodnie z wytycznymi szefa kuchni, dbanie o ład i porządek w miejscu pracy, utrzymanie porządku w pokojach pod wynajem. Praca w Jaworzu, w ramach umowy zlecenie, w wymiarze 160 godzin miesięcznie (możliwa w weekendy i w godzinach nocnych w zależności od zapotrzebowania). Proponowane wynagrodzenie 18,30 zł brutto na godzinę. Przewidywana data rozpoczęcia pracy od 01.04.2021 r. (w przypadku zniesienia obostrzeń związanych z epidemią COVID-19, możliwe wcześniejsze rozpoczęcie pracy).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Wymagania inne:

Wykształcenie zawodowe lub średnie, wymagane doświadczenie w gastronomi lub hotelarstwie. Konieczne posiadanie książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych i umiejętność obsługi urządzeń gastronomicznych.

Miejsce pracy:

Jaworze

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej