Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Opiekun
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/1780
OBOWIĄZKI:
Zakres czynności:1. Wykonywanie czynności higieniczno-pielęgnacyjnych.2. Zmiana bielizny pościelowej i osobistej.3. Udzielanie pomocy przy zaspokajaniu potrzeb fizjologicznych osobom ciężko chorym i niesprawnym.4. Karmienie chorych i niesprawnych mieszkańców.5. Sporządzanie raportów.6. Pełnienie funkcji pracownika pierwszego kontaktu.7. Wspieranie mieszkańca i pomoc w rozwiązywaniu jego problemów.Praca w równoważnym systemie czasu pracy w godz. 7.00-19.00-7.00 w Bielsku-Białej.Umowa na zastępstwo do 10.07.2023.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie, kierunek dowolny. Mile widziany dyplom opiekuna w domu pomocy społecznej lub dyplom opiekuna medycznego. Doświadczenie b/z.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej