Ogłoszenie numer: 5575929, z dnia 2021-10-01

 O firmie Comac Jobs s.r.o.

Jesteśmy dynamiczną, szybko rozwijającą się firmą na czeskim rynku pracy. Względem ilości zatrudnionych pracowników i współpracujących firm jesteśmy jedną z największych agencji pracy w Czechach. Nasi partnerzy pochodzą z różnych gałęzi przemysłu a dzięki wąskiej współpracy zwiększamy kompetencje naszych konsultantów i specjalistów. Zyskane doświadczenie wykorzystujemy nie tylko przy współpracy z klientami ale też przy rekrutacji kandydatów.

Naszą Agencję Pracy tworzą wysoko wykwalifikowani pracownicy, którzy chętnie i rzetelnie pomogą Ci w doborze odpowiedniej dla Ciebie pracy za granicą. Zawsze z uśmiechem służą pomocą naszym Klientom.

Operatorka / Operator produkcji

Miejsce pracy: śląskie / Cieszyn

Opis stanowiska

  • zawieszanie elementów na hakach lakierniczych
  • składanie elementów, skręcanie, pakowanie
  • kontrola jakości produktu, ew. poprawki lakiernicze
  • system pracy: 3-zmianowy (zmiany 8h)
  • wszystkie elementy, z którymi się manipuluje, są lekkie – ich waga nie przekracza 5 kg.

Wymagania

  • gotowość do pracy na zmiany.

Oferujemy

  • czeska umowa o pracę (ze wszystkimi składkami)
  • stawka podstawowa 120 CZK za godzinę + dodatki za zmianowość + bonusy
  • obiady dotowane przez firmę
  • wypłata finalna w granicach ok. 3 000 zł netto ("na rękę") (18 000 CZK).