Oferta przeniesiona do archiwum
Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Operator wózków widłowych
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/18/3046
OBOWIĄZKI:

Wykonywanie prac załadunkowych i wyładunkowych oraz manewrowanie wózkiem i przemieszczanie towarów; pobieranie, sprawdznaie ilośckiowe i przekazywanie towarów odbiorcy oraz prowadzenie dokmentacji przewozowej; zabezpieczanie przewożonego towaru przed zniszczeniem i uszkodzeniem podczaas załadunku, wyładunku oraz transportu; równomierne układanie ładunku na paletac , specjalnych podstawach lub klockach za pomocą obsługiwanego pojazdu; ustawianie spaletyzowanych materiaów w stosy, z uwzględnienim ich dopuszczalnej wysokości i stateczności, przestrzeganie przepisów BHP. Obsługa systemów FIFO, SAP. Praca od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym w godz. 06.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-06.00.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Wykształcenie dowolne, mile widziane doświadczenie. Wymagane uprawnienia na wózki widłowe - w formie egzaminu państwowego UDT. Konieczna odpowiedzialność, sumienność, punktualność, silna motywacja do pracy, umiejętność pracy według instrukcji, spostrzegawczość, koordynacja psychomotoryczna, gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej