Oferta przeniesiona do archiwum

Ogłoszenie numer: 2209982, z dnia 2018-12-19

Work Service S. A.

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Recources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych.

Operator Wózka Widłowego (m/k)

Miejsce pracy: śląskie / Bielsko-Biała

Nr Ref.: 12/2018

Opis stanowiska

  • przyjęcia i wydania materiałów,
  • przewożenie materiałów wewnątrz zakładu.

Wymagania

  •  wykształcenie min. zawodowe,

  •  uprawnienia na wózki widłowe,

  •  umiejętność pracy pod presją czasu,

  •  dokładność, odpowiedzialność,

  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy.

Oferujemy

  •   umowę o pracę tymczasową,

  •   możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez pracodawcę,

  •   pracę w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku (III zmiany)

  •   pracę w pełnym wymiarze godzin pracy,

  •   pracę na magazynie w renomowanym amerykańskim koncernie z branży elektrycznej,

  •  wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji - istnieje możliwość negocjowania stawki, ponieważ doceniamy kompetentnych pracowników

  • odzież roboczą.