Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Operator systemów komputerowych
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/20/0689
OBOWIĄZKI:
Koordynacja projektów-przydzielanie tłumaczy do projektów i paczek tłumaczeniowych do tłumaczy, monitorowanie przepływu danych pomiędzy centralnym systemem a innymi lokalizacjami, przygotowywanie danych do wprowadzenia do systemu komputerowego, bieżące reagowanie na informacje o błędach systemu komputerowego oraz powiadamianie serwisu, utrzymywanie kontaktów z wspólpracownikami, przełożonymi, klientami, formatowanie tekstów do tłumaczenia.Oferta pracy skierowana dla osób bezrobotnych powyżej 30 roku życia, kwalifikujących się do projektu RPO.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

wymagane wykształcenie minimum średnie ogólnokształcące, umiejętność obsługi komputera z obsługą internetu

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej