Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Operator obrabiarek-kontroler
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/0955
OBOWIĄZKI:
Zakres czynności: obsługa maszyn montażowych, szlifierek i maszyn kontrolnych, kontrola gotowych wyrobów, nadzorowanie prawidłowiości procesu, usuwanie drobnych usterek maszyn i urządzeń.Praca trzyzmianowa w systemie czterobrygadowym w godz. 5.30-13.30, 13.30-21.30 i 21.30-5.30 w Bielsku-Białej, na podstawie umowy o pracę tymczasową.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne

Wymagania inne:

Wykształcenie zawodowe techniczne lub średnie techniczne, minimum 6 miesięcy doświadczenia na analogicznym stanowisku, umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowo-kontrolnymi, znajomość odczytu rysunku technicznego, umiejętność odczytu oraz uzupełniania dokumentacji technicznej.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej