Cieszyńskie Zakłady Kartoniarskie S.A. powstała w 1922 roku jako firma RORI. Od 1992 roku rozwijamy się jako firma prywatna obsługując klientów na terenie całego kraju, a także poza granicami. Wykonujemy przede wszystkim skomplikowane i mocno uszlachetnione, jednostkowe opakowania kartonowe dla branży kosmetycznej, farmaceutycznej i spożywczej. W pracy największy nacisk kładziemy na obsługę klienta. Kolejnym krokiem w rozwoju jest powołanie oddziału druku cyfrowego.

Operator maszyny offsetowej / sztancującej / sklejającej
Miejsce pracy: Cieszyn
OPIS STANOWISKA:

  • DRUKARNIA: druk w technologii UV i konwencjonalnej,
  • SZTANCE: wykrawanie, hot stamping, tłoczenie,
  • SKLEJARKI: obsługa maszyn do 6 punktów sklejania, Braille, inspekcja wizualna.
WYMAGANIA:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.
OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę na najbardziej zaawansowanym technicznie sprzęcie, w prężnie rozwijającej się firmie.