Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator maszyn w dziale prototypów
Miejsce pracy: Żywiec | Numer ref.: OMP/038/KCZ

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w formie: podstawa + premie
  • Stabilność zatrudnienia - umowa o pracę!
  • Możliwość nawiązania długofalowej współpracy oraz zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • Dostęp do platformy ManpowerPremium: dofinansowanie karty Multisport, możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego oraz skorzystania z prywatnej opieki medycznej

Wymagania:

  • Umiejętność logicznego myślenia i szybkiego przyswajania nowych informacji
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w grupie
  • Chęć do nauki
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań

Dodatkowym atutem będą:

  • Wykształcenie techniczne
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Doświadczenie w pracy na produkcji w branży motoryzacyjnej

Zadania:

  • Montaż prototypów na narzędziach uniwersalnych
  • Weryfikacja ustalonych parametrów procesu na maszynach
  • Konserwacja oraz kontrola stanu technicznego urządzeń
  • Zgłaszanie konieczności przeprowadzenia naprawy osobom odpowiedzialnym za serwisowanie sprzętu
  • Produkcja pierwszych sztuk danego detalu przed przystąpieniem do produkcji - przestawienie ich do weryfikacji Liderowi Obszaru
  • Uzupełnianie kart wyrobu
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy