Operator maszyn - Tokarz
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Obsługa tokarki konwencjonalnej;
  • Dbanie o jakość produkowanych detali;
  • Praca zgodnie z obowiązującymi zasadami BHP.
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie zawodowe kierunkowe lub ukończony kurs tokarski;
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze tokarek konwencjonalnych;
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego (mile widziana);
  • Orientacja na cel i jakość;
  • Obowiązkowość i samodyscyplina.
OFERUJEMY:
  • Bezpośrednie zatrudnienie przez Valeo na podstawie umowy o pracę;
  • Bezpłatny transport zakładowy dla Pracowników na każdą zmianę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane na podstawie doświadczenia zawodowego;
  • Cykliczne podwyżki wynagrodzeń;
  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych już od 1 zł miesięcznie;
  • Dodatki świąteczne i wakacyjne wypłacane z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;
  • Premia pracownicza do 400 zł brutto za wyniki w pracy.

Transport jest organizowany z Andrychowa, Kęt, Wilamowic, Oświęcimia, Zatora, Przeciszowa, Głębowic,
Polanki Wielkiej, Jawiszowic, Brzeszcze, Przecieszyna, Bestwiny, Kaniowa, Pszczyny, Kobielic,
Radostowic, Woli, Góry, Goczałkowic, Ligoty, Zabrzega, Bronowa, Miliardowic, Chybia, Landeka,
Dankowic, Poręby Wielkiej, Łaz, Grojca, Zasola, Starej Wsi, Osieka, Malca, Czechowic-Dziedzic,
Zabłocie, Rajsko, Wilczkowice Skidzin,Gilowice, Bestwinka, Bielany, Piotrowice, Bielsko Biała, Bulowice,
Hecznarowice, Zasole Bielańskie