Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Operator maszyn - pakowanie komponentów
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/0841
OBOWIĄZKI:
Zapewnienie przepływu komponentów miedzy produkcja a magazynem, wydawanie komponentów na produkcję, przyjmowanie komponentów na produkcję, przyjmowanie komponentów na magazyn, przeprowadzanie inwentaryzacji, dbanie o stan opakowań i palet, przestrzeganie procedur. Praca dwuzmianowa w ruchu ciągłym, w godz. 6.00-18.00 i 18.00-6.00, w Bielsku-Białej ul. Rudawka 80 oraz w Mazańcowicach 1049. Proponowane wynagrodzenie: 19,28 zł brutto/godz. + premia magazynowa, uzależniona od BHP i jakości w wysokości maksymalnie 120 zł brutto/m-c + premia weekendowa w wysokości 50 zł brutto za przepracowany dzień weekendowy (sobota, niedziela).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie podstawowe, wymagane minimum 3-miesięczne doświadczenie w pracy przy produkcji przewodów do klimatyzacji samochodowej, znajomość procesu produkcyjnego przewodów do klimatyzacji samochodowej, komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 19,28 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej