Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Operator maszyn (m/k)
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice
Nr ref.: OM/CZE/0822
Obowiązki:
  • obsługa różnego rodzaju maszyn, pozwalających na wykrawanie materiałów i przygotowanie dodatków do produkcji opakowań,
  • transport materiałów do produkcji i wyrobów gotowych,
  • rejestracja przyjmowanych i zwracanych materiałów.
Wymagania:
  • wykształcenie min. zawodowe,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej,
  • odpowiedzialność, sumienność, dyspozycyjność,
  • wysoka motywacja do pracy.
Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową,
  • pracę w systemie dwuzmianowym,
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach firmy,
  • przyjazną atmosferę pracy i dobre warunki pracy.