Oferta przeniesiona do archiwum

Ogłoszenie numer: 2332690, z dnia 2019-03-12

Outsourcin Solutions Partner Sp z o.o.

Grupa Work Service  działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Aktualnie dla naszego Klienta ZF Czechowicach-Dziedzicach poszukujemy:

Operatorów maszyn- monter/ka przekładni kierowniczych

ZF jest wiodącym projektantem oraz producentem aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa i obsługuje wszystkich największych producentów pojazdów samochodowych na całym świecie. ZF  w Bielsku-Białej zajmuje się produkcją układów kierowniczych, w Czechowicach-Dziedzicach produkcją systemów sterujących.

Operator maszyn (m/k)

Miejsce pracy: śląskie / Czechowice-Dziedzice

Nr Ref.: 2/2019

Opis stanowiska

  • Prace produkcyjne przy montażu,
  • Obsługa maszyn,
  • Prace w oparciu o pisemne instrukcje.

zatrudnienie od 7 marca

Wymagania

  • Dyspozycyjność,
  • Zdolności manualne,
  • Umiejętność pracy w grupie,
  • Praca w systemie III zmianowym,
  • Chęć podjęcia zatrudnienia na dłuższy okres czasu.

Oferujemy

  • Umowę o pracę tymczasową,
  • System pracy 3 zmianowy,
  • Wynagrodzenie 2750zł,
  • Premia: frekwencyjna, kwartalna, wakacyjna,
  • Transport pracowniczy na trasie Brzeszcze, Jawiszowice, Bestwina,
  • Opieka Koordynatora,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Terminowość wypłat,
  • Odzież roboczą,
  • Pełnopłatne szkolenie teoretyczne i praktyczne dla nowych pracowników,
  • Parking dla pracowników,
  • W bliskiej lokalizacji przystanki autobusowe (nr 50 i VII)
  • Stołówki zakładowe (możliwość wykupienia abonamentu),
  • Program poleceń pracowniczych.