Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Operator maszyn linii technologicznej
Miejsce pracy: Cieszyn
Numer: StPr/21/0106
OBOWIĄZKI:

Obowiązki: • Obsługa maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej – linia technologiczna. • Dbanie o prawidłowy przebieg procesu technologicznego. • Techniczne wsparcie procesu produkcji, usuwanie awarii. • Realizacja planu produkcyjnego, zgodnie z harmonogramem. • Udział w pracach remontowych, wykrywanie, zgłaszanie i usuwanie defektów. • Udział w przezbrajaniu maszyn i urządzeń na liniach. • Bieżąca ewidencja raportów produkcyjnych. • Definiowanie zapotrzebowania na materiały techniczne i części zamienne. • Bieżąca kontrola procesu pod kątem zużycia surowców. • Diagnostyka, regulacja i usuwanie usterek maszyn. • Przestrzeganie wymagań jakościowych. • Przestrzeganie przepisów BHP, procedur przeciwpożarowych i wewnętrznego regulaminu zakładu. Od kandydatów oczekujemy: • Wykształcenia min. za

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: aktualna książeczka zdrowia sanitarno-epidemiologiczna
Uprawnienia: Obsługa maszyn

Miejsce pracy:

Cieszyn

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie