Oferta przeniesiona do archiwum

Shiloh Industries jest wiodącym dostawcą wyrobów i procesów w  zakresie formowania metali, jak i odlewania magnezu i aluminium, działającym w branży motoryzacyjnej. Od wielu lat z powodzeniem wprowadzamy nowe opatentowane technologie, zapewniające ciągłe doskonalenie naszych procesów na każdym etapie rozwoju, od opracowania koncepcji po wytworzenie części. Posiadamy 26 fabryk na świecie, w Ameryce Północnej, Azji i Europie.

W Bielsku-Białej zlokalizowane są dwa zakłady produkcyjne. Główną wartość dla firmy Shiloh stanowią ludzie, są wyjątkową częścią wszystkiego, co robimy. Bez względu na to, jaką rolę odgrywają w organizacji, pracownicy zawsze mogą liczyć na szacunek i docenienie.

Operator Gniazda Produkcyjnego
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • wykonywanie zadań produkcyjnych w wymaganej ilości i w określonym przez bezpośredniego przełożonego czasie zgodnie z wymaganiami jakościowymi
  • prowadzenie procesu produkcji zgodnie z wymaganiami technologicznymi i instrukcjami
  • należyte raportowanie wykonanej produkcji oraz sytuacji i czynników powodujących stracony czas
WYMAGANIA:
  • doświadczenie w pracy na stanowisku produkcyjnym,
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym (od poniedziałku do soboty)
MILE WIDZIANE:
  • umiejętność obsługi szlifierki kątowej, szlifierki oscylacyjnej, pilnikarki
  • znajomość podstaw technologii obróbki skrawaniem
  • doświadczenie na stanowisku Szlifierza Odlewów lub podobnym
  • doświadczenie w kontroli jakości detali
  • obsługa prostych narzędzi pomiarowych (suwmiarka, sprawdziany Go/Ngo)
  • raportowanie elektroniczne wykonanej produkcji
FIRMA OFERUJE:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • umowę o pracę na pełny etat,
  • możliwość przyuczenia do zawodu,
  • atrakcyjny pakiet socjalny, między innymi:
    • stołówka pracownicza oraz obiady dofinansowane przez firmę,
    • prywatna opieka medyczna finansowana przez pracodawcę,
    • program ubezpieczenia grupowego oraz program  emerytalny,
    • podwójne zaproszenie do kina za każde 100 dni bez wypadku,
    • „wczasy pod gruszą”,
    • dopłata do biletów miesięcznych,
    • program multisport,
    • zabawa mikołajkowa z upominkami dla dzieci pracowników,
    • piknik  z licznymi atrakcjami dla pracowników i ich rodzin.