Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Nauczyciel wspomagający 16/20 etatu
Miejsce pracy: Jaworze
Numer: StPr/21/2857
OBOWIĄZKI:
Praca w Szkole Podstawowej w Jaworzu z uczniem klasy 2 z zespołem Aspergera.Praca w wymiarze 16/20 etatu, jednozmianowa w godz. 7.00-16.00 od pon. do pt.Umowa o pracęna czas określony od 01.12.2021 do 31.08.2022 r.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Wymagania inne:

Wykształcenie min. wyższe magisterskie na kierunku pedagogika specjalna z kwalifikacjami do pracy z uczniem z zespołem Aspergera (lub studia wyższe magisterskie pedagogiczne uzupełnione studiami podyplomowymi uprawniającymi do pracy z uczniem z zespołem Aspergera) oraz przygotowanie pedagogiczne. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Miejsce pracy:

Jaworze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej