Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Nauczyciel informatyki specjalność grafika komputerowa w wymiarze 6/18 etatu
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/0795
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie zajęć lekcyjnych z zakresu informatyki, ze specjalnością grafika komputerowa.Umowa o pracę w wymiarze 6/18 etatu, na czas określony od 01.09.2021 r. do 31.08.2022 r.Praca w systemie dwuzmianowym 7.15-13.15; 13.20-19.15 od pon. do pt.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne, specjalizacja: grafika komputerowa
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym na kierunku informatyka, specjalność grafika komputerowa, brak przeciwskazań do wykonywania zawodu, niekaralność. Wymagane znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 011,33 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej