Ogłoszenie numer: 7079313, z dnia 2022-06-24

Irłomet X Łoziński&Łoziński

Firma zajmuje się montażem instalacji sanitarnych wewnętrznych w szczególności instalacji wentylacji oraz klimatyzacji.

Monter instalacji wentylacji i klimatyzacji

Miejsce pracy: Pszczyna

Opis stanowiska

  • Budowa, instalacja i naprawa systemów klimatyzacyjnych dla sektora prywatnego, handlowego i przemysłowego;
  • Budowa, instalacja systemów wentylacyjnych dla sektora prywatnego, handlowego i przemysłowego;
  • instalacja systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

Wymagania

  • Doświadczenie min 1 rok na ww. stanowisku pracy;
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Umiejętność pracy w zespole i wytrzymałość;
  • Samodzielność i staranność.

Oferujemy

  • Stałe stabilne zatrudnienie;

  • Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie – do uzgodnienia indywidualnie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego.