Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu
Monter elementów i podzespołow elektronicznych
Miejsce pracy: Żywiec
Numer: StPr/20/0442
OBOWIĄZKI:
Montaż elementów na płytkach PCB w technologii THT, SMD, lutowanie i montaż skomplikowanych wiązek i okablowań elektrycznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie zawodowe, zdolności manualne, precyzyjność w wykonywaniu powierzonych zadań, dobry wzrok, mile widziana praktyczna znajomość montażu elementów na płytkach PCB w technologii THT i SMD, mile widziana praktyczna znajomość lutowania i montażu wiązek i okablowań elektrycznych, mile widiziane uprawnienia SEP do 1 kv, pracowitość, sumienność, dokładność, umiejętność szybkiego uczenia się.

Miejsce pracy:

Żywiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu