ZAMEL to polski producent z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji urządzeń elektrotechnicznych, a także kabli i przewodów. ZAMEL jest producentem inteligentnego systemu oświetlenia LED LEDIX, bezprzewodowego systemu sterowania EXTA FREE, inteligentnego domu EXTA LIFE i SUPLA, urządzeń automatyki budynkowej EXTA, elektrycznych systemów grzewczych MATEC, a także dzwonków i gongów SUNDI. Firma ZAMEL w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:

Monter AKPiA
Miejsce pracy: Pszczyna
Zakres zadań:
  • prefabrykacja rozdzielnic nn, szaf przemysłowych, sterowniczych, automatyki,
  • wykonywanie badań i pomiarów pomontażowych,
  • kontrola stanu technicznego aparatury elektronicznej, kontrolno-pomiarowej, energetycznej,
  • sporządzanie dokumentacji powykonawczej
Wymagania:
  • potwierdzone kwalifikacje z zakresu zadań – wykształcenie techniczne i/lub doświadczenie zawodowe,
  • umiejętność czytania i edycji dokumentacji technicznych, elektrycznych i AKPiA,
  • uprawnienia SEP minimum E do 1 kV
Wymagania dodatkowe:
  • dobra organizacja pracy, mobilność, dyspozycyjność ,
  • prawo jazdy kat. B
Informacje dodatkowe:
  • możliwa konieczność pracy na obiektach poza zakładem pracy
Oferujemy:
  • zatrudnienie w rozwijającej się firmie o uznanej i stabilnej pozycji na rynku,
  • dostęp do najnowszych technologii,
  • warunki do rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • wynagrodzenie współmierne do zaangażowania oraz osiąganych wyników.