Ogłoszenie numer: 6167724, z dnia 2021-12-23

 Firma z branży Automotive z siedzibą w Bielsku – Białej działająca na rynku polskim od 1997 r., międzynarodowy lider w produkcji kompleksowych systemów nagłośnieniowych jak również prętów antenowych i wzmacniaczy.

Kiedy jedziesz Fiatem, Audi, Peugeotem, Porsche, Alfą Romeo, Suzuki czy BMW i słuchasz muzyki - masz tą przyjemność dzięki naszym produktom! To my produkujemy głośniki, anteny i wzmacniacze do samochodów tych marek!

Młodszy Specjalista ds. Łańcucha Dostaw

Miejsce pracy: śląskie / Bielsko-Biała

Opis stanowiska

  • wystawianie dokumentów przewozowych,
  • sporządzanie dokumentacji celnej, dokonywanie zgłoszeń celnych,
  • nadzór nad obiegiem faktur transportowych oraz ich weryfikacja,
  • bieżące kontrolowanie terminowości dostaw,
  • kontakty z dostawcami krajowymi i zagranicznymi,
  • weryfikacja planów zapotrzebowania na materiały składane przez zakłady i inne komórki organizacyjne,
  • udział w przygotowaniu planów potrzeb materiałowych i ustalanie norm zapasów magazynowych,
  • zamawianie materiałów od dostawców dalekowschodnich,
  • analiza zapasów magazynowych w celu niedopuszczenia do powstania zapasów nieprawidłowych,
  • przygotowywanie analiz dla innych komórek organizacyjnych Spółki,
  • planowanie i organizowanie przepływu/transportu zamawianych komponentów pomiędzy dostawcą a magazynem surowców, w tym dostawy morskie.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • umiejętności logicznego i analitycznego myślenia,
  • wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne i komunikacyjne,
  • umiejętności ustalania priorytetów, zarządzania czasem i dokumentacją,
  • umiejętności pracy w zespole, zaangażowania i sumienności,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • bardzo dobra znajomość Excella.

 Mile widziane:

  • znajomość systemu SAP,
  • doświadczenie w transportach międzynarodowych,
  • doświadczenie w  analizie danych,
  • znajomość języka włoskiego.

Oferujemy

  • stałą praca w dużej, rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie bezpośrednio przez ASK Poland,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • dofinansowanie do wypoczynku,
  • świadczenie pieniężne świąteczne,
  • program poleceń,
  • umowa o pracę na pełny etat,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • szkolenia,
  • szkolenia językowe,
  • brak dress codu,
  • parking dla pracowników,
  • ubezpieczenie dodatkowe i opieka medyczna na korzystnych warunkach,
  • przyjazna atmosfera,
  • dofinansowanie do karty Multisport,