Oferta przeniesiona do archiwum

Prudential to jedna z największych grup ubezpieczeniowych na świecie pod względem kapitalizacji rynkowej. Dziś, łącząc najlepsze tradycje brytyjskiego rynku ubezpieczeń oraz dynamikę rozwoju rynku usług finansowych w Polsce, Prudential przygotował unikalną ofertę produktów i poszukuje kandydatów, którzy chcą aktywnie budować mocną pozycję organizacji w Polsce w oparciu o najwyższe światowe standardy.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Menadżer Zespołu
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr referencyjny: śląskie

Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym?

Chcesz rozwijać się dalej w kierunku zarządczym ?

Szukasz renomowanej firmy, gdzie będziesz mógł rozwinąć skrzydła?

Być może szukamy właśnie Ciebie.

Obowiązki:
  • Stworzenie nowego zespołu sprzedażowego – rekrutacja
  • Wdrożenie nowych pracowników
  • Zarządzanie zespołem
  • Dbałość o poprawność wszelkiej dokumentacji
  • Troska o dobry wizerunek marki
Idealny kandydat to:
  • Osoba z wysoko rozwiniętymi zdolnościami interpersonalnymi
  • Posiadająca doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Potrafiącą dobrym przykładem wdrażać swoich pracowników
  • Nie posiadająca oporów przed własną sprzedażą
  • Ambitna i chętna do dalszego rozwoju zawodowego
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Realną możliwość awansu i rozwoju
  • Pakiet szkoleń
  • Udział w konferencjach
  • Konkursy pracownicze