Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Menadżer jakości
Miejsce pracy: Ustroń
Numer: StPr/21/0043
OBOWIĄZKI:
wypracowanie, wdrażanie oraz ciągłe usprawnianie stardardów jakosciowych w organizacji, inicjowanie, przygotowanie oraz wprowadzanie działań po reklamacyjnych, korygujących i prewencyjnych, doskonalenie procesów produkcyjnych (monitorowanie i analizowanie wskaźników jakościowych, podejmowanie działań dla redukcji poziomu braków, przygotowanie raportów i analiz jakościowych), współuczestniczestniczenie w audytach zewnętrznych i procesach certyfikacji, udział w procesie wdrażania nowych projektów, rozwiązywanie problemów jakościowych, prowadzenie audytów wewnętrznych, optymalizacja procesów skierowana na wzrost efektywności produkcji oraz informacji o potrzebach klientów, nadzór nad dokumentacją wewnętrzną i zewnętrznąw ramach systemów jakości
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: koreański, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

doskonała znajomość narzędzi jakościowych.

Miejsce pracy:

Ustroń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 912 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie