Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Mechanik
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/20/2119
OBOWIĄZKI:

Naprawa zabytkowych samochodów osobowych, ciężarowych oraz ciągników rolniczych. Praca w Bielsku-Białej, w wymiarze 1/4 etatu, od poniedziałku do piątku w godz. pomiędzy 8.00 a 12.00 według grafiku.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych
Uprawnienia: mechanika i utrzymanie ruchu
Uprawnienia: kwalifikacja M.20. - wykonywanie i naprawa elementów maszyn , urządzeń i narzędzi

Wymagania inne:

Wykształcenie podstawowe, wymagana umiejętność naprawy zabytkowych ciągników rolniczych i minimalne doświadczenie w tym zakresie. Konieczna umiejętność diagnozowania i naprawy podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych, wykonywania napraw elementów maszyn, urządzeń i narzędzi.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 811 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej