ALPLAOpakowania z Tworzyw Sztucznych jest wiodącym dostawcą opakowań z tworzyw sztucznych dla największych koncernów z branży spożywczej, kosmetycznej i chemicznej.

Zatrudniamy 20 900 Pracowników w 181 zakładach na całym świecie.

Źródłem naszego sukcesu są wysokiej jakości produkty, całkowite zorientowanie na Klienta

i wysoka zdolność wytwórcza.

Obecnie do naszego Zakładu poszukujemy osoby na stanowisko:

Mechanik Maszyn
Miejsce pracy: Żywiec
Zakres obowiązków:
  • usuwanie awarii maszyn i dokonywanie bieżącej konserwacji w celu zagwarantowania sprawnego działania linii technologicznych i utrzymania ciągłości produkcji w zakładzie produkcyjnym,
  • dokonywanie analizy i lokalizowanie przyczyn awarii maszyn i urządzeń, ich diagnozowanie w celu zminimalizowania skutków i ograniczania czasu przestoju,
  • dokonywanie przeglądów, konserwacji i napraw według ustalonych harmonogramów oraz prowadzenie ewidencji wykonywanych prac,
  • współpraca przy uruchamianiu i optymalizacji pracy maszyn i urządzeń w obszarze odpowiedzialności,
  • realizacja bieżących zadań wyznaczonych przez Przełożonych.
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne w zakresie mechanika,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • znajomość zasad BHP podczas pracy z maszynami w ruchu,
  • znajomość obsługi komputera i środowiska MS Office,
  • odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole,
  • uprawnienia SEP G1 E do 1kV (G2 oraz G3 będą dodatkowym atutem)
  • uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi oraz uprawnienia spawalnicze będą dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe),
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego.