Oferta przeniesiona do archiwum

CAVATINA HOLDING S.A. to spółka o stabilnej pozycji na rynku i bogatym doświadczeniu w branży nieruchomości. Właściciel kompleksu biurowców klasy A w Krakowie - Business Equal Park, a także Diamentum Office i Carbon Tower we Wrocławiu. Dołącz do pracowników Grupy Kapitałowej CAVATINA HOLDING S.A, lidera rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce.

Manager ds. Konsolidacji i Sprawozdawczości
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Zadania:
  • Sporządzanie jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych Spółki przygotowywanych zgodnie z UoR oraz MSSF
  • Przygotowywanie miesięcznych/kwartalnych pakietów konsolidacyjnych i sprawozdawczych
  • Przygotowywanie pakietów sprawozdawczych dla spółek zależnych, w tym zależnych spółek zagranicznych
  • Aktualizacja i optymalizacja narzędzi konsolidacyjnych i przygotowanie arkusza konsolidacyjnego
  • Weryfikacja danych otrzymywanych od jednostek zależnych
  • Nadzór i odpowiedzialność za obowiązki raportingowe i sprawozdawcze Grupy wobec podmiotów i instytucji zewnętrznych
  • Przygotowanie i optymalizacja narzędzi raportowania zarządczego w Grupie, przygotowywanie raportów zarządczych i kontrolingowych dla kierownictwa Grupy Kapitałowej
  • Udział w sporządzaniu prognoz i projekcji finansowych
  • Wsparcie i zaangażowanie w proces przygotowania prospektu emisyjnego/memorandum wymaganego dla celów IPO lub emisji obligacji
  • Przygotowywanie materiałów i uczestniczenie w procesie audytu sprawozdań oraz due diligence
Wymagania:
  • Minimum 5 – letniego doświadczenia w dziale księgowości, sprawozdawczości finansowej, konsolidacji
  • Wykształcenia wyższego; preferowany kierunek: ekonomia, rachunkowość, finanse
  • Bardzo dobrej praktycznej znajomości zagadnień z zakresu ustawy o rachunkowości oraz MSSF
  • Doświadczenie we wdrażaniu MSSF oraz procesie przejścia na MSSF
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel i Word)
  • Mile widziana znajomość programu Sage Symfonia
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Wysokich zdolności analitycznych i umiejętności pracy z duża ilością danych
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Dokładności, skrupulatności, samodzielności i nastawienia na współpracę
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej
Oferujemy:
  • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego,
  • konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy,
  • pakiet benefitów pracowniczych (ubezpieczenie medyczne, Multisport)
  • komfortowe warunki pracy,
  • dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony pozostałych Współpracowników,