Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Magazynier
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/2495
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie dostaw towaru, planowanie przestrzeni magazynowej, rozkładanie towarów w magazynie na półkach, oznaczanie kartonów i wprowadzanie produktów na stan magazynowy, przygotowywanie produktów dla pracowników zmianowych. Praca w wymiarze 40 godzin tygodniowo, wylącznie w zespole osób rosyjskojęzycznych i pod nadzorem brygadzisty rosyjskojęzycznego, w Bielsku-Białej. Proponowane wynagrodzenie 18,30 zł na godzinę.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Język: rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wykształcenie podstawowe, wymagana komunikatywna znajomość języka rosyjskiego, sprawność fizyczna, umiejętność obsługi skanera ręcznego. Niezbędna umiejętność pracy w zespole, posiadanie zdolności manualnych.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej