Magazynier
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Przyjmowanie komponentów na magazyn;
  • Przygotowanie komponentów do produkcji;
  • Uzupełnianie alokacji magazynowych dostawami komponentów;
  • Zabezpieczanie i wysyłka wyrobów gotowych;
  • Pomoc w kompletowaniu części potrzebnych na produkcję.
WYMAGANIA:
  • Dobra organizacja pracy oraz dokładność i sumienność;
  • Praca według ustalonych standardów BHP i instrukcji magazynowych;
  • Aktualne uprawnienia do obsługi wózków widłowych, mile widziane uprawnienia UDT- I WJO lub II WJO;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie wysokiego składowania oraz prowadzenie
  • wózków typu VNA;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym.
OFERUJEMY:
  • Bezpośrednie zatrudnienie przez Valeo na podstawie umowy o pracę;
  • Pracę w nowoczesnym magazynie wysokiego składowania - zdobycie doświadczenia w prowadzeniu wózków typu VNA;
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe, również uprawnienia;
  • Bezpłatny transport zakładowy dla Pracowników;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane na podstawie doświadczenia zawodowego;
  • Cykliczne podwyżki wynagrodzeń;
  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych już od 1 zł miesięcznie;
  • Dodatki świąteczne i wakacyjne wypłacane z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;
  • Premia pracownicza do 400 zł brutto/miesięcznie za wyniki w pracy.