W związku z dynamicznym rozwojem, Firma z branży technicznej (systemy zabezpieczeń) na terenie Bielska Białej poszukuje osób na stanowisko: Magazynier

Jesteś absolwentem szkół technicznych, logistycznych lub jesteś w trakcie nauki w systemie zaocznym lub wieczorowym? Lubisz pracować z ludźmi i nie boisz się wprowadzać nowe rozwiązania?

Jeśli odpowiedź brzmi TAK to właśnie Ciebie szukamy. Już teraz zgłoś swoją kandydaturę i spotkaj się z nami.

Magazynier
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Co oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ogólnopolskim zasięgu
  • Pewne wynagrodzenie co miesiąc
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Profesjonalne szkolenia przez wykwalifikowaną kadrę również w Centrali Firmy

Opis stanowiska - Magazynier:

  • Realizacja przyjęć dostaw na magazyn techniczny
  • Codzienna obsługa wydań sprzętu technikom
  • Obsługa firm spedycyjnych (kontrola stanu przesyłek)
  • Przygotowywanie przesyłek do magazynu centralnego z zachowaniem reżimów bezpieczeństwa sprzętu
  • Bieżąca kontrola stanów magazynowych
  • Udział w regularnych inwentaryzacjach
  • Utrzymanie porządku na magazynie

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na magazynie technicznym (mile widziane)
  • Absolwenci szkół średnich i wyższych
  • Swobodna praca na komputerze
  • Dyspozycyjność
  • Otwartość na nowe rozwiązania i naukę
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność i łatwość podejmowania szybkich decyzji
  • Dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność