Oferta przeniesiona do archiwum

Ogłoszenie numer: 2280755, z dnia 2019-02-12

Work Service S. A.

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Recources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych.

Magazynier / sortownik (m/k)

Miejsce pracy: śląskie / Bielsko-Biała

Nr Ref.: 1/2019

Opis stanowiska

  • Prace związane z rozładunkiem paczek kurierskich,
  • Prace pomocnicze na hali,

  • Ciężka praca fizyczna.

Wymagania

  • Chęć i motywacja do podjęcia pracy,
  • Punktualność,

  • Dyscyplina w pracy,

  • Dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy

  •  Pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • 1/2 etatu,
  • System pracy 6.00-10.00,
  • Pracę od poniedziałku do piątku - wolne weekendy,
  • Opiekę koordynatora,
  • Zatrudnienie od zaraz,
  • Pracę w miłej i spokojnej atmosferze.