Oferta przeniesiona do archiwum

Opoltrans Sieć Hurtowni Motoryzacyjnych zajmuje się kompleksową obsługą i zaopatrzeniem firm transportowych i serwisów samochodowych w części zamienne i usługi. Jest importerem części zamiennych z całego świata i obsługuje docelowo wiele tysięcy firm transportowych, serwisowych i handlowych w kraju i w Europie.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i rozszerzeniem jej działalności, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Magazynier – branża motoryzacyjna
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Opis stanowiska:
  • Przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu
  • Utrzymywanie porządku na magazynie
  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji magazynowej
Wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe związane z branżą motoryzacyjną
  • Podstawowa znajomość części motoryzacyjnych
  • Umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, odpowiedzialność
  • Zaangażowanie i inicjatywa
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego