Oferta przeniesiona do archiwum

Ogłoszenie numer: 2255821, z dnia 2019-01-25

Firma CD S.A. powstała w 1989 r. i  jest jednym z wiodących  producentów i dystrybutorów naturalnych miodów pszczelich, kremów, nadzień, past. Sprzedaż produktów CD prowadzona jest do odbiorców hurtowych i sieci detalicznych na terenie całego kraju oraz na rynkach zagranicznych

Kupiec – Specjalista ds. zakupów

Miejsce pracy: śląskie / Bielsko-Biała

Opis stanowiska

  • Zbudowanie, rozwijanie i egzekwowanie strategii zakupowej w podległej kategorii surowców, materiałów i usług
  • Zarządzanie procesem zamawiania przy zachowaniu procesów przetargowych i negocjacyjnych
  • Identyfikacja, opracowywanie i wdrażanie projektów oszczędnościowych i optymalizacyjnych
  • Odpowiedzialność za politykę i monitoring  stanów magazynowych surowców i materiałów
  • Ocena okresowa dostawców,  analiza ryzyka, analiza trendów rynkowych
  • Przygotowywanie raportów i metryk zakupowych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Wysokie umiejętności interpersonalne w zakresie analiz i negocjacji handlowych
  • Komunikatywność, wysoka kultura osobista
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość podstawowych systemów operacyjnych

Oferujemy

  • Interesującą pracę na samodzielnym stanowisku w ustabilizowanej firmie o dużym potencjale rozwoju
  • Odpowiedzialne i wymagające zadania umożliwiające rozwój swoich kompetencji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Niezbędne narzędzia do prawidłowego wykonywania swoich obowiązków