Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Kucharz
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/2711
OBOWIĄZKI:
Samodzielne przygotowywanie potraw, przyprawianie i gotowanie, kreowanie nowych sosów, dodatków i dań wg zasad kuchni orientalnej. Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy. Praca w dni robocze oraz wolne, w godz. 10.00-2.00 wg potrzeb pracodawcy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie w pracy w restauracji serwującej kebab i dania kuchni orientalnej. Wymagana umiejętność samodzielnego przygotowywania, doprawiania i gotowania potraw według zasad kuchni orientalnej, konieczna samodzielnego kreowania nowych potraw mięsnych, rybnych, sosów, sałat, dodatków. Mile widziana znajomość języka ang. w stopniu komunikatywnym z uwagi na pracę w zespole obcokrajowców.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej