Oferta przeniesiona do archiwum

Agencja pośrednictwa pracy HR SIGMA poszukuje dla naszego Klienta kandydatów do pracy na stanowisko:

Księgowa / Księgowy
Obowiązki:
  • Weryfikacja i kontrola dokumentów księgowych, zgodnie z obowiązującym stanem prawnym i przyjętymi u pracodawcy procedurami
  • Dekretowanie dokumentów(gł. zewnętrznych) w systemie finansowo- księgowym
  • Rozliczanie delegacji
  • Prowadzenie i uzgadnianie rejestrów VAT (w ramach swojego zakresu obowiązków)
  • Dbałość o poprawny obieg dokumentów
  • Kontakt z kontrahentami w zakresie dokumentacji i rozrachunków– bieżące uzgodnienia
  • Sporządzanie zestawień i analiz dla zarządu i innych komórek
  • Czynny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych i rozliczeń podatkowych
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe lub technikum/liceum ekonomiczne (dot. znajomości podstaw rachunkowości)
  • Znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości
  • Umiejętność wykorzystania w pracy pakietu MS Office (min. WORD i Excel)
  • Umiejętność swobodnego poruszania się po systemach FK – wykorzystanie możliwości systemu w celu sprawnego wykonywania obowiązków,
  • Otwartość na nowe wyzwania, zadania,
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy, ustalania priorytetów, orientacja na cele i zadania,
  • Dokładność, sumienność, uczciwość, odpowiedzialność,
  • Zdolność analitycznego, logicznego myślenia,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów w zakresie kosztów i sprzedaży, z wykorzystaniem przepisów prawa.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • pakiet benefitów pracowniczych,

  • wsparcie doświadczonego zespołu przy wdrożeniu do firmy,

  • przyjazną atmosferę pracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w składanej aplikacji (podaniu) o pracę klauzuli o następującej treści:

Klauzula RODO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).