Oferta przeniesiona do archiwum

Działamy na polskim rynku od prawie 15 lat. Specjalizujemy się w udzielaniu pożyczek ratalnych dla klientów detalicznych, jak i przedsiębiorców. Od początku działalności w Polsce sprzedaliśmy już ponad 410 tysięcy pożyczek na łączną wartość prawie 4 miliardów złotych.

Do struktur Spółki PROFI CREDIT Polska S.A. poszukujemy pracowników i współpracowników o różnorodnych kwalifikacjach i kompetencjach. Stwarzamy możliwości pracy zarówno osobom o bogatym doświadczeniu, jak i tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją drogę zawodową.

W związku z dynamicznym rozwojem, Spółka pilnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Księgowa / Księgowy
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Zakres obowiązków:
  • wprowadzanie i księgowanie dokumentów księgowych oraz wyciągów bankowych
  • rozliczanie transakcji wewnątrzwspólnotowych
  • sporządzanie sprawozdań do NBP, GUS oraz wysyłanie deklaracji VAT i JPK
  • rozliczanie delegacji krajowej oraz zagranicznej
  • uzgadnianie sald z kontrahentami
Od kandydatów oczekujemy:
  • doświadczenia na stanowisku księgowej min. 2 lata
  • znajomości zagadnień podatkowych i księgowych
  • wykształcenia ekonomicznego wyższego
  • dobrej znajomości programu Excel
  • komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole
  • odpowiedzialności, skrupulatności i zaangażowania w powierzone obowiązki
Oferujemy:
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę w celu zastępstwa
  • wdrożenie w obowiązki i wsparcie merytoryczne
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia
  • atrakcyjny i rozbudowany system benefitów, m.in. karta sportowa, dodatkowe dni urlopu, imprezy integracyjne, opieka medyczne, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wczasów, dnia dziecka itp,
  • narzędzia pracy adekwatne do zajmowanego stanowiska
Prosimy o umieszczenie w treści aplikacji o pracy poniższej klauzuli zgody. Aplikacje nie zawierające klauzuli nie będą rozpatrywane w procesie rekrutacji.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celach niezbędnych dla przeprowadzenia procesu rekrutacji przez PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Browarna 2.”.

W przypadku, gdyby chcieli Państwo uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę w celach niezbędnych dla przeprowadzenia przyszłego procesu rekrutacji przez PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Browarna 2.”

Administratorem danych jest PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą ul. Browarna 2 w Bielsku-Białej. Dane pozyskiwane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Zasady Ochrony Danych Osobowych Kandydatów na Pracowników lub Współpracowników PROFI CREDIT Polska S.A. dostępne są na stronie: https://proficredit.pl/ochrona-danych-osobowych-kandydaci/

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.