Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Koordynator techniczny
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/2275
OBOWIĄZKI:
Organizacja i kontrola usług sprzątania w obiektach podległych firmie. Organizacja uruchamiania nowych obiektów zgłoszonych do sprzątania. Współpraca z klientem. Koordynowanie prac specjalistycznych. Drobne techniczne naprawy na obiektach we własnym zakresie. Kontrola techniczna sprzętu.Umowa o pracę na czas okreśłony 3 miesięcy. System jednozmianowy w godz.: 8.00-16.00 od pn. do pt.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
Uprawnienia: prawo jazdy kategorii B

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie średnie techniczne. Wymagane umiejętności techniczne w zakresie obslugi sprzętu (kosiarek, myjek), umiejętności "złotej rączki". Wymagane prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie na podobnym stanowisku.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 4 129,95 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej