Ogłoszenie numer: 5160507, z dnia 2021-08-04

Firma TRAFIN OIL PL Sp. z.o.o. od 2009 roku dba o ochronę środowiska. Obecnie jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą w branży ekologicznej na rynku polskim.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Koordynator pracy kierowców

Miejsce pracy: śląskie / Ustroń

Opis stanowiska

  • koordynowanie i nadzorowanie pracy i działań kierowców,
  • monitorowanie i kontrola realizacji tras kierowców,
  • nadzór nad flotą samochodów,
  • szkolenie nowych kierowców
  • wprowadzenie koniecznych zmian w trasach – optymalizacja i zwiększenie efektywności tras
  • regularna komunikacja z kierowcami (codzienna) oraz liderami magazynów,
  • regularne wizyty w oddziałach zamiejscowych (minimum jedna na kwartał),
  • planowanie i kontrola kosztów oraz wydatków – flota samochodowa,
  • wsparcie Kierownika kierowców
  • współpraca z działem handlowym (dyspozytorami oraz handlowcami)
  • wyjazdy służbowe (cała Polska)

Wymagania

  • wykształcenie: min. średnie
  • doświadczenia z zakresu organizacji procesu transportowego lub w handlu
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • komunikatywność,
  • umiejętność strategicznego i analitycznego myślenia,
  • wysoka motywacja do pracy,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • umowa o pracę lub umowa o współpracy (własna działalność),
  • praca od poniedziałku do piątku,
  • nawiązanie współpracy od 01.08.2021
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy,
  • wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów i pełną pomoc przy wprowadzeniu do zespołu i firmy.