Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Koordynator do spraw przewozów
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/0600
OBOWIĄZKI:
Zapewnienie transportu wewnętrznego firmy (osób i towarów), kontrola zapotrzebowania na środki transportu, analiza tras i koordynacja kursów w celu zachowania ciągłości. Jazda autobusami firmowymi. Praca w ramach umowy-zlecenie, w ilości 40 godz./tyg. Proponowane wynagrodzenie 18,30 zł brutto na godzinę.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: prawo jazdy kategorii D
Uprawnienia: kurs dokszt. kierowców - przewóz osób
Uprawnienia: Prawo jazdy kategorii B
Uprawnienia: orzeczenie psychologiczne

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wymagane: posiadanie prawa jazdy kat. "B", kat. "D", świadectwo kwalifikacji uprawniające do przewozu osób, aktualne badania lekarskie i psychologiczne. Niezbędna umiejętność pracy w zespole, koncentracji, opanowania. Mile widziane: wyksztalcenie średnie, doświadczenie w zawodzie. Konieczna komunikatywna znajomość języka ukraińskiego i rosyjskiego (w celu komunikacji z pasażerami).

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej