Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Kontroler jakości wyrobów mechanicznych
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/2948
OBOWIĄZKI:
Wizualna kontrola komponentów dla branży motoryzacyjnej. Praca w ramach umowy zlecenie w wymiarze 30 godzin tygodniowo w różnych zakładach na terenie Bielska-Białej (możliwe prace w wekendy i w godzinach nocnych w zależności od zamówień Klienta). Proponowane wynagrodzenie 18,30 zł na godzinę.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

Brak wymagań w zakresie wykształcenia. Konieczne co najmniej 7-dniowe doświadczenie w pracy na stanowisku kontrolera jakości wyrobów mechanicznych w branży automotive, dobry wzrok (brak wad), zdolności manualne, dyspozycyjność. Wymagana podstawowa znajomość języka ukraińskiego z uwagi na zespół ukraińskojęzyczny.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej