Ogłoszenie numer: 4839903, z dnia 2021-06-21

MAKRIS sc

Jesteśmy firmą z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem .

Od wielu lat współpracujemy z wiodącymi producentami matryc w Europie.

Konstruktor matryc do wyciskania profili aluminiowych

Miejsce pracy: śląskie / Bielsko-Biała

Opis stanowiska

Poszukujemy osób na stanowisko konstruktora matryc do wyciskania profili aluminiowych.

Jesteśmy zainteresowani kandydatami zarówno bez, jak i z doświadczeniem w branży.

Opis stanowiska:

  • Tworzenie koncepcji / konstrukcji matryc do wyciskania profili aluminiowych.
  • Kreślenie rysunków technicznych CAD, wykonywanie obliczeń w środowisku CAD.
  • Rozwiązywanie problemów związanych z ekstruzją aluminium.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe.
  • Znajomość rys. technicznego/ programów CAD.
  • Język angielski lub niemiecki.

Oferujemy

  • System szkoleń w Polsce, w Niemczech oraz we Włoszech.
  • Ubezpieczenie + pakiet prywatnej opieki medycznej.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Praca w biurze w Polsce w Kętach lub Bielsku-Białej.